Náš příhěh

Historie Baby clubu Katka se začal psát již od roku 1997

Už více jak 20 let se Vaše děti seznamují s vodním prostředím, plavou, potápí se a to hlavní… společně se radujeme z každé lekce v našem Baby clubu Katka.

KATEŘINA KONEČNÁ

Zakladatelka našeho baby clubu. Katka vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Krátce učila (mateřská škola, gymnázium), ale už v roce 1993, kdy absolvovala kurz instruktor plavání u paní Evy Kiedroňové, naplno propadla plavání dětí.

V roce 1999 založila Baby club Katka. Je nadšená sportovkyně, mezi její koníčky patří kolo, lyže, běžky a v neposlední řadě plavání.

NIKOL KONEČNÁ

Vedoucí Baby clubu Katka. Nikol vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor učitelství pro 1. stupeň základní školy. Po načerpání potřebných zkušeností a absolvování kurzu instruktor plavání u paní Evy Kiedroňové, převzala rodinnou tradici a je vedoucí našeho baby clubu.

Letos se stane podruhé maminkou, a tak se s ní přímo v bazénu uvidíte až později.  Nikol Vám bude odpovídat na dotazy ať už po telefonu, na sociálních sítích či emailem.

S veškerými dotazy se obracejte na ni.

Nikol Konečná:

HISTORIE V ČÍSLECH

1993

Počátek

1997

Počátek

2001

Počátek

2007

Počátek

2022

Součastnost

Naše instruktorky

Jana je už více jak dvanáct let hlavní instruktorkou na vanách a malém bazénu v Hodoníně. Absolvovala kurz instruktora plavání, dále kurz něžná náruč rodičů (psychomotorický vývoj dětí a správná manipulace), kurz baby masáží, kurz metodiky cvičení s dětmi, kurz pohybových her kojenců a batolat, kurz tejpování a Dornovu metodu. Jana je maminkou tří dětí.
Míla s námi plave již více jak patnáct let, aktuálně na velkém bazénu v Hodoníně i v Břeclavi. Absolvovala kurz instruktora plavání, kurz záchranář na volné vodě a je trenérkou plavání 3. třídy. Je to živel, uslyšíte ji i na malém bazénu, přesto, že se zaměřuje především na ty větší plavce, s kterými to opravdu umí. Výsledky malých i větších plavců hovoří za vše. Miluje sporty, ať už ty na sněhu, v přírodě, nad vodou, či pod vodou.
Zuzka s námi spolupracuje od roku 2015. Vystudovala pedagogickou fakultu obor Inkluzívna predškolská pedagogika, je kondičním trenérem 1. stupně a tenisový trenér 1. stupně. Nyní pracuje jako učitelka v mateřské škole a tenisový trenér ve Skalici. V Baby clubu Katka nám pomáhá jako záskok v Hodoníně a v Břeclavi.
Věrka si se svými pěti dětmi nejprve prošla našimi kurzy, a až poté se k nám přidala do týmu, za což jsme moc rádi. S touto zkušenou maminkou a výbornou instruktorkou se potkáte v malém bazénu v Břeclavi.
Doplnit
Doplnit