Návštěvní řád

Pro účastníky kurzu plavání kojenců a batolat v Baby clubu Katka

 1. Kurzu se mohou zúčastnit pouze zdravé děti i rodiče. Při sebemenším podezření, že děti či rodiče jeví známky nějakého akutního onemocnění, jsou z kurzu vyloučeni.
 2. Každý rodič přijde do šaten s dítětem nejméně 1/4 hodiny před zahájením lekce, aby měl dostatek času na přípravu a důkladnou hygienu před vstupem do bazénu.
 3. Před vstupem do bazénu se vždy dítě vymočí. Dítě se posadí na nočník, u menších dětí rodič využije přirozeného reflexu dítěte na vodu ve sprše.
 4. Před vstupem do vlastních prostor bazénu je každý rodič povinen si řádně umýt celé tělo mýdlem (bez plavek), včetně vlasů.
 5. Každé dítě musí používat vlastní dětské plavečky s přiléhavou gumičkou kolem nohou, případně jednorázové pleny do vody nebo neoprenové plenkové plavečky (možnost objednat u BC Katka). Před každým plaváním musí být plavky rodiče i dítěte řádně vyprány.
 6. Po potřebě na nočník musí rodič své dítě opět řádně omýt, něž zase vstoupí do bazénu.
 7. Na okraji bazénu budou mít rodiče pro své děti k dispozici čtverečky buničité vaty a to v hygienickém obalu.
 8. Rodiče i děti jsou bosky, popř. v obuvi určené pouze na bazén (bílá podrážka).
 9. Po skončení lekce je povinen každý rodič své dítě opět řádně omýt, použít prostředek proti vysoušení pokožky dítěte, vysušit ouška a zabezpečit je proti prochlazení zejména v oblasti lebeční a bederní.
 10. Rodičům se doporučuje před odchodem domů krátká adaptace v prostorách bazénu.
 11. Pokud dochází k hrubému narušení výuky, může být dítě s rodiči vyloučeno z bazénu/kurzu bez možnosti náhrady.
 12. Kurzy jsou organizované pro rodiče s dětmi. BC Katka nepřebírá odpovědnost za dítě. Tu nese nadále rodič (i na velkém bazénu).

S tímto návštěvním řádem jsou rodiče povinni se seznámit před odesláním přihlašovacího formuláře, jehož odesláním se zavazují k jeho dodržování. Pokud rodiče nebudou respektovat některou zásadu návštěvního řádu, může být ukončena jejich návštěva bazénu bez nároku na vrácení kurzovného.